همکاری با ترافیک

پاساژ آنلاین “ترافیک”

پاساژ آنلاین دقیقا همانند یک پاساژ در دنیای واقعیست!

شما وارد پاساژ شده، به مغازه های گوناگون در طبقات مختلف سر میزنید و اجناس مود نیاز خود را از فروشگاه دلخواه خود خریداری میکنید. و اما تفاوت بین فروشگاه های اینترنتی با مجتع تجاری آنلاین در چیست؟ اولین تفاوت محسوس آنها این است که در مجتمع تجاری آنلاین شما میتوانید یک محصول را در فروشگاه های زیر مجموعه که آن را ارائه میدهند، مقایسه کنید و محصول مورد نیاز خود را از فروشگاه دلخواه خریداری نمائید. ممکن است فروشگاهی این محصول را با ۱۰ درصد تخفیف و فروشگاه دیگر آن را با اشانتیون و دیگری محصولش را همراه با کارت تخفیف ارائه دهد. بنابراین شما آزادید که بر طبق سلیقه و نیاز خود، محصولتان را از فروشگاه دلخواه خریداری نمائید.
مجتمع تجاری آنلاین “ترافیک”، یک مجتمع تجاری آنلاین موفق است که در صنف اتوموتیو فعالیت دارد. فروشگاه های زیر مجموعه این مجتمع محصولات خود را در نهایت دقت در قیمت و کیفیت به فروش میرسند. شما با گشت و گذار در بین فروشگاه های زیر مجموعه ما میتوانید محصولات ما را از فروشگاه دلخواه خود خریداری نمائید. فروشگاه های زیر مجموعه ما روز به روز در حال افزایش میباشند زیرا هم مشتری و هم فروشندگان هم صنف، به حسن دقت و جدیت ما در امر فروش پی برده اند.

امید است که بتوانیم اعتماد شما را نیز جلب نمائیم و از خدمتی را فراهم آوریم که شما بتوانید خریدی لذت بخش را در مجتمع تجاری آنلاین ترافیک تجربه نمائید.

همچنین اگر محصولاتی مرتبط با اتوموتیو برای فروش دارید شما میتوانید با ما تماس برقرار کرده تا با هزینه ای اندک، یک فروشگاه آنلاین در اختیار شما بگذاریم تا محصولات خود را به سرعت و به راحتی بفروشید.

در صورت تمایل جهت رزرو فروشگاه،ابتدا تعرفه ثبت فروشگاه را ببینید ( اینجا ) و سپس فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
همچنین در صورت تمایل میتوانید با استفاده از روش های زیر با ما تماس بگیرید:
شماره تماس: ۰۲۱۵۵۳۶۲۹۶۰
ایمیل: administrator@teraffic.ir
با آرزوی بهترین ها برای شما. سیامک نیکپور