صفحه کلاچ موتور سیکلت

صفحه کلاچ موتور سیکلت

صفحه کلاچ موتور سیکلت ابزاری برای حفظ سلامت گیربکس و همچنین راحتی رانندگان می باشد. صفحه کلاچ موتور سیکلت نیز مانند صفحه کلاچ خودرو بر روی گیربکس وصل می شود و در زمان فشار دادن اهرم کلاچ، این صفحه گیربکس را به حالت معلق در می آورد. منظور از حالت معلق، یعنی حالتی که دنده های گیربکس هیچ نیروی محرکه ای را به سمت محورهای موتور سیکلت ارسال نمی کنند و در واقع به راحتی می توان دنده ها را تعویض نمود. در نظر بگیرید که صفحه کلاچ موتور سیکلت خراب باشد یا اصلاً وجود نداشته باشد. در این لحظه برای تعویض دنده ها، باید انرژی بیشتری را صرف نمود و همچنین ممکن است در دراز مدت آسیب جدی به قطعات درونی گیربکس نیز وارد شود.

نحوه تعویض صفحه کلاچ موتور سیکلت

برای این که خودتان بتوانید صفحه کلاچ موتور سیکلت خود را تعویض نمایید، باید ابتدا لوازمی را تهیه کنید و سپس اقدام به باز نمودن صفحه کلاچ فرسوده نمایید. شما باید یک صفحه کلاچ نو خریداری کنید و یک عدد واشر در پوش کلاچ نیز به همراه صفحه کلاچ خریداری شود. شما باید با استفاده از آچارهای چهارگوش و پیچ گوشتی در پوش کلاچ را آزاد کرده و نسبت به خروج صفحه کلاچ فرسوده و تعویض با صفحه کلاچ نو اقدام نمایید.
مطمئناً برای خرید صفحه کلاچ نو و همچنین دیگر تجهیزات مربوط به صفحه کلاچ موتور سیکلت، باید یک فروشگاه معتبر را انتخاب نمایید و در این خصوص باید کالایی را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت انتخاب نمایید. در این راستا فروشگاه اینترنتی بایکرشاپ از طریق اینترنتی و نرم افزار آنلاین و همچنین مکان فیزیکی (واقع در بازار مولوی) آماده ارائه بهترین کالاها با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان می باشد. شما می توانید از طریق لینک های درخواست کالا، لوازم مورد نیاز برای تعویض صفحه کلاچ موتور سیکلت خود را ثبت نمایید و از طریق پیک موتوری یا پست آنها را دریافت نمایید.

مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی ما

شما عزیزان با خرید از فروشگاه اینترنتی ما از طریق وب سایت، نرم افزار تحت اندروید و IOS و همچنین خرید حضوری، امکانات زیر را برای خود فراهم می کنید:
– خرید مطمئن: با خرید از این فروشگاه، کالایی با کیفیت بسیار عالی و گارانتی تحویل شما می شود و کمترین هزینه ها را برای خرید و تهیه لوازم یدکی صرف می نمایید. همچنین می توانید از نظرات و تجربه های متخصصان و کارشناسان ما نیز در خصوص خرید محصولات خود بهره مند شوید. شما با انتخاب لینک تعویض صفحه کلاچ موتور سیکلت، کلیه قطعات مورد نیاز را می توانید به صورت یکجا خرید نمایید.
– کیفیت عالی: کیفیت محصولاتی که در فروشگاه ما ارائه می شود، بالا بوده و تمام تلاش فروشگاه ما در این است که بهترین قطعات را با کمترین هزینه به دست مشتری برسانیم. شایان ذکر است که مقایسه محصولات بر اساس کیفیت و قیمت نشان دهنده برتری فروشگاه اینترنتی بایکرشاپ می باشد.
– سرعت در خرید محصولات: خریدهای اینترنتی می توانند در سرعت تهیه لوازم به شما کمک کنند. در واقع شما با خرید اینترنتی قطعات یدکی موتور سیکلت از فروشگاه ما، در هزینه های حمل و نقل و هزینه قطعات صرفه جویی کرده اید و قطعات را سریعتر تحویل گرفته اید.

رادیو ترافیک

شما میتوانید مطلب فوق را، در پادکست زیر گوش کنید!

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ