میهن یدک

فروشگاه میهن یدک گرمسار

شرکت تولیدی صنعتی میهن یدک گرمسار اولین و بزرگترین تولید کننده قطعات برقی انواع موتورسیکلت در ایران با بیش از ربع قرن تجربه و بهره گیری از دانش و تخصّص مهندسین توانمند ، با استفاده از تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی پیشرفته و مشاوره با تعمیرکاران مجرب و خلاق در جای جای ایران عزیز در راستای مشتری مداری ، اثر بخشی در ارتقاء کیفیت و رشد صنعت موتورسیکلت ایران به همت پرسنل توانمند خط تولید با مالکیت و مدیریت حاج علی میهن دوست در شهرستان گرمسار استان سمنان فعالیت دارد.

شرکت میهن یدک گرمسار مفتخر به کسب ۹ گواهی ثبت اختراع در صنعت موتور سیکلت میباشد.

این شرکت با عزم و اراده ای راسخ همگام با شرکت های بزرگ ایران، همچون ایران خودرو، سایپا و بوتان همراه گشته و پس از انجام تحقیقات گسترده و تعاملات سازنده با سازمان محترم فنی و حرفه ای کل کشور اقدام به آموزش تخصصی و رفع عیوب موتور سیکلتهای جدید به تعمیرکاران در سراسر کشور به صورت علمی نموده است.

شرکت میهن یدک با شعار نامی شناخته شده، کیفیتی به اثبات رسیده دارنده ۹ گواهی ثبت اختراع در صنعت موتورسیکلت ایران در گامی نو با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اتاق اصناف کشور در راستای ارتقا دانش فنی تعمیرکاران موتورسیکلت با تجهیز بیش از ۷۰ کارگاه آموزش مراکز فنی و حرفه ای شهرستان ها و تدوین استاندارد شایستگی آموزش ( آشنایی و عیب یابی تخصّصی برق و الکترونیک و عملکرد سیستم های انژکتور موتورسیکلت های هنداCDI 125و طرح ویو AC و DC (و صدور گواهینامه آموزش مربوطه با بهره گیری از وجود کارشناسان و مدرسین توانمند فنی ( مهندسین و تعمیرکاران مجرب ) در حال آموزش تعمیرکاران موتورسیکلت کل کشور می باشد. در همین راستا تمامی تعمیرکاران و فروشندگان محصولات با کیفیت میهن یدک در قالب طرح مکانیزه میهن، ساماندهی و عضو خانواده بزرگ شرکت تولیدی صنعتی میهن یدک گرمسار می گردند.

انتظار می رود شما مخاطبین عزیز با انتقادات سازنده ، پیشنهادات و ایده های فنی ما را در پیشبرد رسالت و اهداف بلند شرکت با هدف محصول ایرانی ، مصرف کننده جهانی در حوزه های تولید، آموزش و … یاری و همکاری نمایید . امید است به لطف مدد الهی و دعای خیر شما همواره ما خادم مردم عزیز و همیشه سرافراز ایران باشیم.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ