لوازم یدکی موتور سیکلت

موتور سوار باشیم نه قانون گریز

موتور سوار باشیم نه قانون گریز !
موتورسیکلت را می توان پرهیجان ترین وسیله نقلیه ای دانست که انسان ها تا کنون ساخته اند. نیروی بسیار بالا و از سوی دیگر وزن کم که فرصت مانور با آن را افزون تر کرده است. موتور سیکلت توانست هزینه های سفرهای درون شهری را تا اندازه بسیار زیادی کاهش دهد زیرا دیگر نیازی نبود که افراد با استفاده از خودروهای سنگین و پرمصرف حرکت کنند.


موتور سوار باشیم نه قانون گریز

نکته ی اصلی که در این زمینه وجود داد این است موتور سیکلت توانایی گذر از هر مکانی را دارد و حتی می تواند به باریک ترین خیابان و گذرگاه ها نیز با رعایت قانون وارد شود این موضوع به ویژه برای شرکت هایی که برای خریداران کالا میفرستند و باید با شتاب بیشتری این فرآیند را کامل کنند کاربرد موتور سیکلت افزون تر خواهد شد اما نکته مهم این است که موتورسواری آن گونه که به چشم می آید کار ساده ای نیست و باید با آگاهی یافتن از زیر و بم آنچه مردم را به یک موتورسوار خوب تبدیل می کند بتوانیم از کاری که انجام می دهیم چه برای کار باشد و چه برای تفریح بیشترین لذت را ببریم.

رساندن بسته های پستی و نامه ها سالهاست که به وسیله موتورسیکلت انجام می شود که روی هم رفته باعث احساس رضایت بیشتر فرستنده و گیرنده خواهد شد.
سالهاست که موتورسیکلت وارد کشور ما شده است اما برخلاف پیشینه بلند آن هرگز آن چنان که باید و شاید فرهنگ سازی در این راستا صورت نگرفت که نتیجه آن آمار بالای نقض قانون از سوی موتورسوران و همچنین تعداد بالای تصادف که کشته و آسیب دیده های این قانون گریزی هر سال افزون تر می شود که در نتیجه هزینه های گزافی را بر دوش نظام مالی بهداشتی تحمیل کرده و آسیب های روانی جدی را برای خانواده های درگیر و جامعه به همراه آورده است.


موتور سوار باشیم نه قانون گریز

ای کاش بکوشیم موتورسیکلت را به عنوان وسیله ای بشناسیم که قرار است نیاز ما را تامین کند نه اینکه ما آن را به عنوان یک چیز مزاحم به مردم بشناسانیم که سوارهای آن برایشان تفاوت نمی کند در پیاده رو هستند و یا بزرگراه و تنها به رسیدن می اندیشند حتی اگر دیگران قربانی این قانون گریزی شوند

جهت خرید لوازم یدکی موتور سیکلت خود میتوانید به فروشگاه های ما مراجعه نمایید.
پیشنهاد ویژه برای شما: لوازم یدکی برقی میهن یدک

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ