موتور سیکلت سه بعدی

موتور سیکلت جالب سه بعدی!

موتور سیکلت سه بعدی

امروزه مدلسازی سه بعدی در رشته‌های گوناگونی همچون قطعه سازی، معماری، طراحی صنعتی، روباتیک، صنایع هوافضا و… رایج است. این مدلسازیها تا پیش از این به شکل تصاویر دو بعدی روی صفحه‌های نمایشگر یا روی کاغذ ارائه می‌شدند تا افراد با دیدن آن‌ها درکی از آنچه طراحان در ذهنشان دارند بدست آورند.

پرینترهای سه بعدی توانایی تولید هر نوع قطعه‌ای با هر شکل و زاویه‌ای که باشد، تو پر باشد، یا تو خالی، صاف باشد یا منحنی، … هر قطعه‌ای با هر طراحی را دارد. این نیاز در همه جا قابل لمس است. صنعت، پزشکی، آموزشی، خودرو سازی، نظامی و هر کاری که نیاز به شبیه‌سازی، تولید ماکت و ساخت طرح اولیه دارد، با استفاده از پرینتر سه بعدی، هم می‌تواند، پروسهٔ زمانبر شبیه‌سازی و ساخت ماکت قطعات را تسریع بخشد و تنها با پرینت گرفتن طرح سه بعدی در زمانی بسیار کم، به بررسی قطعه بپردازد.
این موتور سیکلت هوندا که توسط پرینتر سه بعدی چاپ شده است اولین موتور سیکلت سه بعدی پرینت شده جهان محسوب میشود. هر قطعه از موتور سیکلت فوق جداگانه توسط نرم افزار های مخصوص طراحی و چاپ شده اند. این موتور سیکلت پس از طراحی تمام قطعات و چاپ آنها ، اسمبل و آماده کار شده است.

موتور سیکلت سه بعدی

لطفا جهت خرید قطعات موتور سیکلت خود از فروشگاه های ما هم دیدن فرمائید

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ